You Are Here: Home » Kuriozitete » GRUAJA ME GJOKSIN MË TË MADH NË BOTË KËRKON TË DASHUR!

GRUAJA ME GJOKSIN MË TË MADH NË BOTË KËRKON TË DASHUR!

albstroka-blog-gruaja-me-gjirin-me-te-madh-ne-bote-kerkon-te-dashur-lorena-stroka-gazetare-shkrimtare-poete-shqiptareNga Lorena Stroka

Gruaja  me gjinjtë më të mëdhenj në botë (natyralë), e ftuar në një reality show të kanalit TLC, hapi zemrën e vet dhe deklaroi se ndihet tej mase e lodhur nga vetmia dhe se ka nevojë të gjejë një partner për veten dhe… gjinjtë e saj!

Christy, e cila është masazhiste në profesion,  kërkon një mashkull që ta dojë me gjithë shpirt dhe t’i përkushtohet plotësisht. Ajo thotë se është e aftë të bëjë shumë gjëra, jo vetëm me duart, por kryesisht me gjinjtë e saj, të cilët peshojnë plot 14 kilogramë, domëthënë kanë peshën e një fëmijë 2-3 vjeç.

Sipas masazhsites, gjinjtë e saj nuk kanë vetëm rol zbukurues, por, shumë herë dhe ndihmues, në vend të çantës së dorës, ajo përdor gjinjtë për ruajtjen e sendeve me vlerë, si telefonin celular apo çelësat e makinës./albstroka.com/Kësaj po i thonë të kesh litarin në grykë!

© AlbStroka.com

Copyright © 2008-2016 AlbStroka.com

Scroll to top