You Are Here: Home » Kuriozitete » 40 vjeçarja që po tundon internetin me fotot e saj të guximshme! (FOTO)

40 vjeçarja që po tundon internetin me fotot e saj të guximshme! (FOTO)

albstroka-blog-lorenastroka-gazetare-poete-perkthyese-shqiptareNga Lorena Stroka

Zonja e guximshme që shihni në foto është aktorja 40 vjeçare Chloe Sevigny, e cila përmes pozave të saj të skajshme ka arritur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

E vërteta është se koncepti i fotografimit është disi i veçantë, me imagjinatë provokuese dhe nënkuptuese njëkohësisht, por, në asnjë mënyrë shpërfillës. Në njërën prej pozave, aktorja ka fshehur pjesën intime me një karavidhe të madhe, që i përngjan shumë organit mashkullor…

Po aq provokuese vijojnë të jenë dhe fotot e tjera të saj. Në disa shkrepje të tjera profesionale aktorja na tregon tatuazhin e sapobërë, por dhe zinxhirët në zonën intime./albstroka.com/

Të gjitha fotot në fjalë janë pjesë e revistës së modës dhe artit Marfa Journal!

albstroka-blog-lorena-stroka-wikipedia

albstroka-blog-aktorja-e-guximshme-qe-provokon-me-foto-seksi-lorena-stroka-gazetare

Copyright © 2008-2016 AlbStroka.com

Scroll to top